o firmie


Agencja Filmowa NEXT LEVEL Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w tworzeniu filmowych i animowanych spotów oraz filmów reklamowych dla klientów biznesowych i instytucjonalnych.

Jesteśmy młodym, ambitnym i kreatywnym zespołem doświadczonym w „medialnych bojach”. Stawiamy na wysoką specjalizację osób tworzących naszą agencję. W skład zespołu wchodzą: scenarzyści, copywriterzy, operatorzy kamer, montażyści realizatorzy wizji, animatorzy oraz graficy. Wszyscy mają długoletnie doświadczenie w pracy w mediach oraz agencjach reklamowych, filmowych czy studiach zajmujących się produkcją multimediów. O naszych umiejętnościach i jakości usług niech świadczy fakt, iż współtworzymy kilka programów telewizyjnych: Wyprawy 4x4 (Polsat Play), Poławiacze (Polsat Play), Zdrowo z Jedynką (TVP1), Aleja Gwiazd na L4 (TVP INFO), Panie Doktorze... (TVP INFO), Kadra 2012 (TVP 1), Polska dobrze smakuje (TVP Polonia), Pełna Chata (Polsat Cafe)

Tworzymy także oprawy graficzne do programów m.in. GOPR - w obliczu śmierci (Polsat Play), Samo się nie zrobi (Polsat Play) i wiele innych...

Zapraszamy do współpracy!