Agencja Filmowa NEXT LEVEL Sp. z o.o.

Naszą firmę założyliśmy w 2005 roku. Od tego czasu stawiamy na wysoką specjalizację i ciągły rozwój zawodowy osób tworzących Agencję. W skład zespołu wchodzą: scenarzyści, copywriterzy, operatorzy kamer, montażyści realizatorzy wizji, animatorzy, lektorzy oraz graficy. Wszyscy mają długoletnie doświadczenie w pracy w mediach.

Specjalizujemy się w tworzeniu filmów promocyjnych oraz wizerunkowych dla klientów biznesowych i instytucjonalnych, a także w produkcji telewizyjnej i realizacji kamerowej wydarzeń masowych (w tym gal, koncertów, wydarzeń sportowych itp.).

Zdajemy sobie sprawę, że pewność doboru sprawnej ekipy i zaufanie jest dla zlecającego najważniejsze. Dbamy o terminowość każdej produkcji filmowej i zapewniamy bezpieczeństwo, tak aby klient był spokojny o to, że zadanie zostanie wykonane profesjonalnie i na czas.

Posiadamy własny, w pełni profesjonalny sprzęt do produkcji filmowej i realizacyjnej w tym m.in.: najnowsze kamery SONY serii Cinema line FX6, pełne zaplecze oświetleniowe, dźwiękowe, realizacyjne (livestreaming), krany kamerowe i wiele więcej. Działamy całkowicie w oparciu o własny sprzęt produkcyjny i postprodukcyjny.

O naszych umiejętnościach i jakości usług niech świadczy fakt, iż współtworzyliśmy i produkowaliśmy setki programów telewizyjnych na anteny ogólnopolskie stacji grupy Polsat (Polsat Play, Polsat Cafe) oraz anteny grupy TVP.

Zapraszamy do współpracy.