Project categories: | AGENCJA FILMOWA NEXT LEVEL 2005-2022 |

Our Portfolio

All interior design solutions

Programy i audycje kulinarne

Nasz firma realizowała dziesiątki godzin nagrań, audycji i programów kulinarnych m.in z: Karolem Okrasą, Robertem Sową, Tomaszem Jakubiakiem, Bartłomiejem Witkowskim, Phillippe Abraham, Marleną Cichocką i nie tylko...

Produkcje telewizyjne

Przez ostatnie 17 lat wyprodukowaliśmy łącznie kilkaset odcinków programów telewizyjnych o tematyce, surwiwalowej, kulinarnej, medycznej, dokumentalnej, przygodowej i rozrywkowej. Nasze programy tworzyliśmy na anteny grupy TV Polsat oraz TVP.

Filmy produktowe i produkcje studyjne

Tworzymy filmy produktów zarówno o małych jak i dużych rozmiarach. Nie straszne nam również produkcji studyjne.

Obsługa i realizacja koncertów

Dostarczamy pełne zapłaczę sprzętowe, w tym m.in: kamery, operatorów, krany kamerowe, kierowników produkcji, realizatorów obrazu, dźwiękowców, techników obrazu i obsługi scen, zapewniając przy tym pełne wsparcie merytoryczne.

Obsługa eventowa

Przed ostatnie kilkanaście lat nasza firma miała okazję zaopatrywać firmy w pełną obsługę filmową, realizacyjną a także oprawę graficzną, tworząc animacje na gale i uroczystości. Kompleksowa obsługa eventowa – od projektu sceny, przygotowania obsługi kamerowej i ekranów LED, po realizację filmu z wydarzenia.

Animacje i projektowanie 2D/3D

W naszym zespole znajdują się niezwykle zdolni i cierpliwi :) graficy. Jeśli zatem potrzebujesz animacji 2D, prezentacji, rysunków na zamówienie lub modelowania i animacji 3D na wysokim poziomie, dobrze trafiłeś. Zapraszamy do kontaktu.

Wyzwania i praca w trudnych warunkach

Nie boimy się wyzwań! Z wyjątkową przyjemnością podejmujemy się trudnych, wymagających i nietypowych realizacji filmowych. Szukasz odważnej ekipy filmowców, która sprawdziła się już w niejednym medialnym boju?

Zgrana ekipa produkcyjna

Nasza załoga to kompletne zestawienie wysoko wyspecjalizowanych i zgranych osób. Nasze ekipy produkcyjne pracują ze sobą wiele lat, dzięki temu zapewniamy bezpieczeństwo produkcji filmowych.

Skip to content